New Step by Step Map For "uçak bileti"

Enuygun’da yapacağınız tüm işlemler, SSL sertifikası ile güvence altına alınır. Uçak bileti satın alırken girdiğiniz bilgiler ve üyelik hesabınıza kaydettiğiniz banka, kredi kartı bilgileri PCI DSS standartlarına uygun kurumlar aracılığıyla korunur. "uçak bileti"

Tabii ki “Türkiye’nin Dijital Hava Yolu”nun uygulamasında sadece bunlar yok. Gerisini de artık uygulamamı indirdiğinde görürsün. Ben anlatılmam yaşanırım canım :P

• Her satın almana iki kat BolPuan veriyorum, sen de biriken puanlarınla yine uçak bileti alıyorsun.

Gitmek istediğiniz yere seçtiğiniz tarihte en ucuz bileti satın almak için Fiyat Alarmı oluşturabilirsiniz. Gitmek istediğiniz destinasyonu ve uçuş tarihinizi girdikten sonra uçuşların listelendiği sayfanın sol Adult malesüsünde yer alan “Fiyat Alarmı Oluştur” seçeneğine tıklayıp bu uçuştaki fiyat değişimlerinden haberdar olabilirsiniz.

Ya da uçak bileti aldığın ekranda yazdığın kart bilgilerini direkt kaydedip bir sonraki bilet alımında işlemi daha da kolaylaştırabilirsin.

Böylece en uygun fiyatlı uçuşun olduğu tarihi görebilir ve eğer esnek seyahat planlarınız varsa daha uygun fiyatlı uçak biletinizi alabilirsiniz.

Geliştirdiğimiz Akıllı Aktarma teknolojisiyle gitmek istediğin yere daha ucuza ya da daha kısa sürede aktarmalı uç!

Mobil uygulamamızı indirip bildirimlerinizi açarak en ucuz uçak biletini daha hızlı satın alabilirsiniz.

Enuygun’dan uçak bileti satın almak için Website sitemizi kullanabilir veya mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yeri ve tarihi girdikten sonra yüzlerce havayolunun uçuşlarını karşılaştırabilir, sizing en uygun uçuşu seçip güvenle ve hızla satın alabilirsiniz.

PNR No ve Soyadınızı yazarak, otobüs ve uçak bilet detaylarınıza ulaşabilir ya da opsiyonlu biletinizi satın alabilirsiniz.

Enuygun’da one hundred’den fazla havayolunun uçuşlarını sizin için karşılaştırıyor, havayollarının en ucuz uçak biletlerini sunuyoruz.

Gelelim uygulamamla ve tabii ki uçak bileti kampanyalarımla ilgili en çOkay merak ettiğin sorulara…

Other search engines like yahoo associate your ad-click actions that has a profile on you, which may be employed later to target adverts to you personally on that online search engine or all over the online market place.

Duyurudan önce Afganistan’a uçuşların twenty Temmuz itibarıyla, İran’a ise one Ağustos tarihinde yeniden başlaması bekleniyordu. Uçuşların tekrar ne zaman başlayacağı ile ilgili bir bilgilendirme henüz yapılmadı. Devamını Gör Avrupa'nın En İyi

Öncelikle uygulamamı indirip seni indirimlerden haberdar etmemi sağlayabilirsin. Sonrasında da uçuşların listelendiği ekranda fiyat filtreleme özelliğini kullanarak uçuşları en ucuzdan başlayacak şekilde sıralabilirsin. Böylece anında en uygun fiyatı bulmuş olursun.

COVID-19 tedbirleri kapsamında İran ve Afganistan’a tüm seferler talk toıya alındı.  Hastalığın ilk dalgasıyla birlikte talk toıya alınan tüm dünyaya uçuşlar one Haziran normalleşme dönemi ile birlikte kademeli olarak tekrar başlamıştı.

In contrast, whenever you click on a Microsoft-delivered advert that seems on DuckDuckGo, Microsoft Promoting doesn't affiliate your advertisement-click actions by using a consumer profile. Additionally, it does not retail store or share that facts aside from for accounting functions.

Microsoft and DuckDuckGo have partnered to provide a research Answer that provides appropriate ads to you personally even though defending your privateness. In case you click on a Microsoft-furnished ad, you will end up redirected on the advertiser’s landing page by Microsoft Promoting’s System.

Enuygun sayesinde measurement en uygun uçak biletini birkaç tıkla hızlıca ve kolaylıkla satın alın.

ENUYGUN ile gitmek istediğiniz her yere uygun fiyatlı uçak ve otobüs biletlerini karşılaştırabilir, measurement en uygun seyahat strategyını saniyeler içerisinde yapabilirsiniz.

Bu işlemi bilet alırken de yapabileceğini unutma. Bir defaya mahsus olmak üzere bilgileri gir ve “Kayıtlı Kişilere Ekle” seçeneğine tıkla. Bir sonraki uçak biletini daha hızlı al!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *